Наше підприємство купує палетну заготовку

Про нас

Одним з найпопулярніших видів тари є дерев’яні піддони (палети). Зроблені з твердих сортів дерев, вони забезпечують якісне транспортування товарів і вантажів і незамінні на кожному підприємстві. Саме тому продаж піддонів з дерева сьогодні така популярна і потрібна послуга.

Шукаєте дійсно якісні дерев’яні піддони, звертайтеся до нас! Компанія «Skify» пропонує кращу продукцію за максимально доступними цінами. Ми є офіційним виробником ліцензованих піддонів Epal. Шашечки піддонів від «Skify» виготовлені з масивного або пресованого дерева, що забезпечує їм максимальну надійність в експлуатації.

Однією з найбільших переваг дерев’яних піддонів Epal є те, що на відміну від пластикової тари, вони підлягають ремонту. Наша компанія за помірними цінами з радістю відремонтує пошкоджені піддони з дерева, чим суттєво продовжить термін експлуатації, і вам не доведеться купувати нову тару.

Наші піддони з легкістю можна ідентифікувати, адже на кожному вказано рік і місяць виробництва, а також присутня жовта скоба Epal та маркування IPPC.

Окрім продажу дерев’яних піддонів, наше підприємство також займається закупівлею, продажами і пересортовування піддонів, які були у вжитку. Тому якщо ви хочете продати цю тару за вигідними цінами, звертайтеся до нас, і ви не пошкодуєте. У нас ви завжди знайдете дерев’яні піддони в широкому асортименті і високій якості, а також вигідно реалізуєте цю продукцію.

Звертайтеся в «Skify», і ви отримаєте те, що давно шукали!