Наше підприємство купує палетну заготовку

Ремонт піддонів

У процесі експлуатації дерев’яні піддони піддаються значним навантаженням, в результаті чого можуть виникати пошкодження і поломки. Після тривалого використання чимало піддонів руйнуються і вже не можуть служити якісною тарою для вантажів і товарів. Однак, не поспішайте викидати пошкоджені піддони, адже фахівці компанії «Скіфи» з легкістю усунуть всі несправності, і ця тара ще довго прослужить на благо вам і вашому підприємству.

Ремонт піддонів з дерева – це завжди правильне рішення. Скориставшись нашими послугами, ви не тільки заощаджуєте чималі кошти, які потрібні були б  на закупівлю нової тари, але й зможете визначити номінальне і реальне число дерев’яних піддонів на складі. Адже ні для кого з підприємців не секрет, що багато справних піддонів списують як зламані і продають, так сказати, на ліво.

Ми здійснюємо ремонт піддонів з дерева за максимально короткий термін та за доступними і вигідними цінами. Професійні працівники з досвідом ліквідують всі пошкодження, що збільшить ефективність роботи вашої тари та істотно продовжить термін експлуатації.

Економте кошти разом з нами! Звертайтеся в компанію «Скіфи», і на власному досвіді переконаєтеся в незмінній якості наших послуг.