Про підприємство

Головний вид нашої діяльності – виробництво, маркування та оптово-роздрібна реалізація дерев’яного пакувального матеріалу(піддони дерев’яні) по Україні, а також на експорт. Ми пропонуємо вам тільки найкращі дерев’яні піддони високої якості і надійності, які прослужать вам і вашому підприємству протягом довгих років.

Дерев’яні піддони, палетти та європіддони і європалетти в Україні

У нас ви можете придбати піддони з дерева різних стандартів, сортів і розмірів, відповідно до ваших потреб і вимог. Наші кваліфіковані фахівці з радістю допоможуть вибрати найбільш зручний для вас вид дерев’яної пакувальної тари, враховуючи побажання кожного клієнта.

Наше підприємство є одним з перших в Україні виробником піддонів EPAL (Європейська Асоціація Виробників піддонів), якість яких перевірено споживачами в різних країнах світу. Виготовлені за допомогою гвинтових(кільцевих) ліцензованих цвяхів на автоматичній лінії, дерев’яні піддони EPAL мають довгий термін експлуатації.

Компанія «Скіфи» займається не лише продажем піддонів з дерева, в нашій компетенції також термічна обробка піддонів(ISPM15), а також їх оренда. Працівники нашої компанії пропонують Вам якісний ремонт пошкоджених та зламаних піддонів, щоб вони ще довше були рукою допомоги для Вашого підприємства.

Ми гарантуємо кожному, хто до нас звертається, якісні послуги, вигідні пропозиції і оптимальні ціни. Саме тому у нас вже є багато постійних клієнтів. Щоб віддячити вам за вашу довіру, компанія «Скіфи» з кожним днем удосконалює процес виробництва та сортування піддонів з дерева, розвиває регіональні представництва і формує широкий асортимент дерев’яної тари.

Окрім продажу в пакет наших послуг входить закупівля дерев’яних піддонів на всій території України. Ми купляємо не тільки справні європіддони, а й пошкоджені, а також ті, що потребують ремонту.

На нашому сайті ви знайдете багато корисної та потрібної інформації про діяльність компанії.

Запрошуємо до співпраці!

Загальні кроки розвитку компанії

2002

Заснування та початок діяльності ПП СКІФИ;

2003

Реконструкція виробничого комплексу;

2005

Встановлення автоматичної лінії STORTI для виробництва європіддонів;

2006

Ліцензування EPAL та найперше в Україні виробництво європіддонів 1200х800х144 мм і 1200х1000х144 мм;

2008

Впровадження новітньої технології виробництва пресованих кронштейнів;

2009

Перше в Україні ліцензування EPAL на виробництво пресованих кронштейнів;

2010

Збільшення обсягів виробництва до 5500 шт в добу. Встановлення автоматичної лінії VECTOR;

2012

Встановлення лінії розпилу деревини;

2013

Відкриття відділення у Львові. Збільшення обсягу поставок до 100 000 од./ міс.;

2016

Перше в Україні запровадження виробництва палетних бортів та його автоматизація;

2017

Ліцензування UIC/EUR на виробництво піддонів 1200х800х144 мм. Встановлення новітньої безвідходної лінії розпилу деревини A. Costa Righi.

2018

Найперше в Україні ліцензування EPAL на виробництво піддонів 600х800х144 мм.

2019

Збільшення виробництва до 200 000 од. прод.

2020

Встановлення новітніх екологічно-безпечних котельного комплексу POLYTECHNIK потужністю 3 МВт та сушильного комплексу STELA Laxhuber

2021

Запуск виробництва цвяхів для європіддонів та завіс для палетних бортів.

2022

З початком війни підприємство продовжило забезпечувати підприємства пакувальними матеріалами та надавати допомогу деревним паливом та піддонами.

2023

Запуск нового підприємства ТОВ «Універсальна тара» у Житомирській області.

Запрошуємо до співпраці!

Зателефонуйте нам за телефоном або напишіть нам на email

+38(032)542-41-49