ПОНАД 20 РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ

Наше підприємство є найпершим в Україні виробником піддонів EPAL (Європейська Асоціація Виробників піддонів). Засноване 2002 р., підприємство невпинно вдосконалюється у технологіях та впроваджує інновації у сфері деревообробки та виробництва пакувальних матеріалів.

Наша Історія

Наша продукція

ПП СКІФИ контролює виробничий процес на усіх кроках:

Про підприємство

ПП СКІФИ - це український виробник дерев'яних піддонів, палетних бортів та напівфабрикатів для виробництва різних видів тари. Засноване 2002 р. як перший виробник сертифікованих дерев’яних піддонів. З роками розвитку, ПП СКІФИ отримало ліцензії на виробництво та сертифікати IPPC, EPAL, UIC.

Асортимент продукції складають сертифіковані та нестандартні дерев’яні піддони, палетні борти, а також пресовані кронштейни і цвяхи для виробництва піддонів та завіси для виробництва бортів. Окремим напрямком є виготовлення паливних гранул – пелет.

Наша компанія несе відповідальні місії - постачати високоякісну продукцію та надавати найкращий сервіс протягом усіх кроків співпраці. Основною метою підприємства є збереження лісів. Це стає можливим завдяки мудрому розпорядженню та використанню круглого лісу (використовується 100% сировини) та завдяки ремонту старих вживаних піддонів. Чимало компаній можуть користуватись вживаними піддонами, що були ретельно відремонтовані. При виробництві і ремонті використовується як свіжа, так і сухостійна деревина, що стимулює вирубку сухостійних дерев з українських лісів. У свою чергу, це пришвидшує очищення лісів від таких насаджень.Ми віримо – відповідальне ставлення до природи гарантує щасливе життя наших нащадків.

Наші сертифікати

Запрошуємо до співпраці!

Зателефонуйте нам за телефоном або напишіть нам на email

+38(032)542-41-49